Про нас

Компанія «Інтерхім-БТВ» є представництвом ряду європейських виробників зварювальних матеріалів, а саме::

Voestalpine Böhler Welding

Більше 2000 матеріалів для дугового зварювання усіма відомими способами об'єднані в єдиній у своєму роді та відомій в усьому світі лінійці продукції. Створення міцних зв'язків лежить в основі філософії бренду, яка передбачає не тільки гарантію довговічності зварних з'єднань, але і довгострокові партнерські відносини

Високоякісні промислові присадні метали для технічного обслуговування, ремонту і наплавлення. Включивши бренди UTP і Soudokay в мережу бренду voestalpine Böhler Welding, UTP Maintenance може по праву пишатися своєю багатою 60-річною історією в якості інноваційного постачальника зварювальних технологічних продуктів. UTP Maintenance є світовим лідером в сегменті ремонтно-відновлювального зварювання, зварювання технічного догляду і наплавці.

Слово Fontargen відоме у всьому світі як назва авторитетного виробника високоякісних витратних матеріалів для пайки м'яким і твердим припоєм. Вже понад 50 років компанія виробляє витратні матеріали для всіляких процесів пайки. В її активі - багатий досвід, компетентність, «німецькі технології» та інноваційні продукти.


Westfälische Drahtindustrie GmbH

Зварювальні дроти відповідно до DIN EN ISO 14341 для зварювання нелегованих сталей, дрібнозернистих сталей і холодно-зубчастих дрібнозернистих сталей.
Середньо-леговані зварювальні дроти відповідно до DIN EN ISO 21952 для зварювання високоміцних сталей.


Drahtwerk Elisental W. Erdmann GmbH & Co

Алюмінієвий зварювальний дріт для процесу зварювання MIG в діапазоні розмірів 0,80-3,20 мм на стандартних і спеціальних котушках. Алюмінієві зварювальні прутки для процесу зварювання TIG довжиною 1000 мм


BERKENHOFF GMBH

Мідний зварювальний дріт і мідна пайка
Під маркою bercoweld® пропонуємо дроти й прутки для зварювання та пайки.


Wolfram Industrie mbH

Інші просто постачають вольфрамову продукцію. Wolfram Industrie розробляє і виробляє її для вас.
Діяльність Wolfram Industrie по розробці, тестуванню і виробництву здійснюється в Німеччині на 100%. Інноваційні вольфрамові вироби постійно відповідають потребам клієнтів.


Saldflux S.r.l

Завдяки ноу-хау та досвіду, набутому протягом 30 років, компанія в вашому розпорядженні, щоб підтримати вас у виборі матеріалів, придатних для ваших вимог і цілей пайкою твердим припоєм. Зроблено в Італії


Ми вважаємо, що на нашому сайті Ви знайдете достатню інформацію про зварювальні матеріали різного призначення, оскільки девіз нашої компанії, в якій працюють кваліфіковані співробітники: «ЯКЩО ЦЕ МОЖНА ЗВАРИТИ - МИ ЗНАЄМО ЯК»